Copiii clasați in preselectii la programul national “Călătoria Talentelor” ediția a III -A din 30 August 2019
Sunt copii, adolescenți si tinerii, ce provin din centre de plasament, din ong-uri si fundatii  private din tara si din comunitatea  brasoveana.

Data sosirii in Brasov, pentru cei din alte judete, este in data de 29.08.2019 avand cazarea asigurata de catre Asociatia “Zambeste Pentru viitor” fiecare copil nominalizat in dreptul numelui scrie, daca beneficiaza de cazare, atat si insotitori vor beneficia de cazare, doar numarul mentionat.

Preselectiile pentru Programul National „Calatoria Talentelor” se vor desfasoara doar in ziua de Vineri ,30 August 2019 incepand cu orele 10.oo la Centrul Cultural Reduta – Brasov str. Apolonia Hircher Nr. 8 Brasov ( cu intrare din Piata Sfatului ).


Nr. crt


Nume si Prenume

Judetul

Talentul Artistic
Sosire Brasov Cazare preselecti
1. Sandoi Camelia Alexandra Brasov Muzica 30.08.2019
2. Grancea Bianca Lenuta Brasov Muzica 30.08.2019
3. Gandac Eva Brasov Dans 30.08.2019
4. Raduly Vilmus Lucian Brasov Dans 30.08.2019
5. Pintilie Florin Ovidiu Brasov Dans 30.08.2019
6. Asalei Robert Constantin Brasov Dans 30.08.2019
7. Raduly Sergiu Laurentiu Brasov Dans 30.08.2019
8. Ferar Moise Daniel Brasov Dans 30.08.2019
9. Marsavela Daniel Alexandru Brasov Dans 30.08.2019
10. Marsavela Ioan Brasov Dans 30.08.2019
11 Rabocskai David Brasov Muzica 30.08.2019
12 Didenco Constantin Brasov schmeme cu mingea 30.08.2019
13 Serban Filoftea Daniela Arges Pitesti Muzica 29.08.2019
30.08.2019
14 Sarosi Florina Gabriela Toplita Muzica 29.08.2019
30.08.2019
15 Andreea Grozav Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
16 Nicolae Cristian Ioan Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
17 Grozav Iuliana Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
18 Boldijar Luminita Mihaela Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
19 Breica Madalina Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
20 Bloos Denisa Maria Sibiu Muzica 29.08.2019
30.08.2019
21 Adam Stefania Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
22 Clopotar Denisa Maria Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
23 Langa Crinuta Andrada Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
24 Rosu Ana Maria Sibiu Dans 29.08.2019
30.08.2019
25 Simion Cristian Asan Harghita Muzica 29.08.2019
30.08.2019
26 Ionesc Marius Aurelian Targoviste

Dambovita

Muzica 29.08.2019
30.08.2019
27 Ionescu Emil Ionut Targoviste

Dambovita

Muzica 29.08.2019
30.08.2019
28 Bascaracea Florin Cristian Targoviste

Dambovita

Muzica 29.08.2019
30.08.2019
29 Ilinca Florin Danut Targoviste

Dambovita

Muzica 29.08.2019
30.08.2019
30 Otvos Mihai Targoviste

Dambovita

Muzica 29.08.2019
30.08.2019
31 Luca Stefan Gabriel Resita Muzica 29.08.2019
30.08.2019
32 Furus Abel Targul Secuiesc Covasna Muzica si Vioara 29.08.2019
30.08.2019
33 Grumeza Denisa Andreea Suceava Pictura 29.08.2019
30.08.2019
34 Seulean Andreea Brasov Muzica 30.08.2019
35 Marin Alexandra Mihaela Teleorman Muzica 29.08.2019
30.08.2019
36 Iancu Stefan laurentiu Calarasi Desen 29.08.2019
30.08.2019
37 Ghindauna
Vandana Maria
Piatra Neamt Muzica 29.08.2019
30.08.2019
38 Ghindauna Vasile Guta Piatra Neamt Muzica 29.08.2019
30.08.2019
39 Butcaru Marius Vaslui Arte Plastice

 

29.08.2019
30.08.2019
40 Florescu Sergiu Lugoj Desen / Pictura 29.08.2019
30.08.2019
41. Caldarar Jakub Brasov Muzica 30.08.2019
42. Alecu Valentina Ionela Calarasi dans 29.08.2019
30.08.2019
43. Chirea Ana Maria Calarasi Dans 29.08.2019
30.08.2019
44. Oprea Florentina Mariana Calarasi Dans 29.08.2019
30.08.2019
45. Panait Fanuta Calarasi Dans 29.08.2019
30.08.2019
46. Mihai Cristina Georgiana Calarasi Desen si Pictura 29.08.2019
30.08.2019
47. Macsinoiu Gabriel Brasov Dans

30.08.2019

Echipa Asociatiei „Zambeste Pentru Viitor” va ureaza felicitari si mult succes tuturor concurentilor inscrisi la Concursul National “Călătoria Talentelor” ediția a III -A Brasov Romania!