Blog

Copiii clasați în finala din 13 Decembrie  2019 în Programul Național “CĂLĂTORIA TALENTELOR” EDIȚIA A 3-A  Brașov, România

Echipa Asociației „Zâmbește Pentru Viitor” vă urează felicitări și mult succes tuturor concurenților clasați în finală, înscriși în Programul Național “Călătoria Talentelor” ediția a III -A Brașov – România!

Sunt copii, adolescenți si tinerii, ce provin din centre de plasament, din ong-uri și fundații private din țară și din comunitatea  brașoveană.

Preselecțiile pentru Programul Național „Călătoria Talentelor” au avut loc, în ziua de Vineri, 30 August 2019 începând cu orele 10:oo – 15:oo la Centrul Cultural Reduta – Brașov str. Apolonia Hircher Nr. 8 Brașov (cu intrare din Piața Sfatului).


Nr. crt

Nume si Prenume

Județul

Talentul Artistic
1. Sandoi Camelia Alexandra Brașov Muzică
2. Gandac Eva Brașov Dans
3. Raduly Vilmus Lucian Brașov Dans
4. Pintilie Florin Ovidiu Brașov Dans
5. Asalei Robert Constantin Brașov Dans
6. Raduly Sergiu Laurentiu Brașov Dans
7. Ferar Moise Daniel Brașov Dans
8. Marsavela Daniel Alexandru Brașov Dans
9. Marsavela Ioan Brașov Dans
10. Rabocskai David Brașov Muzică
11. Didenco Constantin Brașov schmeme cu mingea
12. Serban Filoftea Daniela Pitești Muzică
13. Sarosi Florina Gabriela Toplița Muzică
14. Andreea Grozav Sibiu Dans
15. Nicolae Cristian Ioan Sibiu Dans
16. Racoltea Pintilie Sibiu Dans
17. Boldijar Luminita Mihaela Sibiu Dans
18. Breica Madalina Sibiu Dans
19. Bloos Denisa Maria Sibiu Muzică
20. Adam Stefania Sibiu Dans
21. Clopotar Denisa Maria Sibiu Dans
22. Pasare Mirela Sibiu Dans
23. Rosu Ana Maria Sibiu Dans
24. Simion Cristian Asan Harghita Muzică
25. Ionesc Marius Aurelian Târgoviște
Dâmbovița
Muzică
26. Ionescu Emil Ionut Târgoviște
Dâmbovița
Muzică
27. Bascaracea Florin Cristian Târgoviște
Dâmbovița
Muzică
28. Ilinca Florin Danut Târgoviște
Dâmbovița
Muzică
29. Otvos Mihai Târgoviște
Dâmbovița
Muzică
30. Luca Stefan Reșita Muzică
31. Furus Abel Târgul Secuiesc Covasna Instrument muzical
32. Grumeza Denisa Andreea Suceava Pictură
33. Iancu Stefan laurentiu Calarași Desen
34. Ghindauna
Vandana Maria
Piatra Neamț Muzică
35. Ghindauna Vasile Guta Piatra Neamț Muzică
36. Butcaru Marius Vaslui Arte Plastice
37. Florescu Sergiu Lugoj Desen / Pictură
38.

Caldarar Jakub

Brașov Muzică
39. Mihai Cristina Georgiana Calarași Desen si Pictură
40. Macsinoiu Gabriel Brașov Dans

Fii și tu unul dintre susținătorii tinerelor talente în călătoria lor aici, prin:

Metode de donație online:

Card bancar
Donație   SMS
Suma* :
Moneda* :
RON
EUR
USD
Nume* :
Prenume* :
Email* :

 

Plățile pe acest website se procesează prin  Eu Plătesc
Donația prin SMS poate fi facuta doar prin urmatorii operatori de telefonie mobila: Vodafone, Orange,Telekom.
( Introduceti numarul dumneavoastra de telefon utilizat pentru plata prin SMS, numai cifre, fara alte caractere (parenteze, puncte, cratime etc.) si urmariti instructiunile primite de la compania de telefonie.)

Click:  Donează prin Bursa Binelui   

Îți mulțumim că faci parte din povestea noastră!